Zdrowie w mgnieniu oka w salonach optycznych Oko-Trend

 

 Wszyscy dobrze wiemy, że zdrowie to podstawa. Zmysł wzroku pozwala nam w pełni cieszyć się światem, bliskimi i samym sobą. Warto zadbać o oczy.

Salony optyczne Oko-Trend zapraszają dzieci, młodzież, osoby starsze oraz dorosłych, którzy potrzebują wykonać badanie wzroku, dobrać soczewki kontaktowe, naprawić swoje ulubione okulary lub chcą jedynie zasięgnąć fachowej porady. Profesjonalny i miły personel dokłada wszelkich starań, by każdy, kto odwiedza nasz salon czuł się usatysfakcjonowany.

Jak wiadomo, zbadanie wzroku to podstawa. Ważną częścią salonu optycznego jest gabinet okulistyczny, w którym wykwalifikowany personel przeprowadza szereg badań, dostosowanych do potrzeb pacjenta. W trakcie wizyty w salonie optycznym Oko-Trend, dzięki krótkiej ankiecie, możliwe staje się bliższe poznanie Klientów, co z kolei pozwala na indywidualny dobór szkieł. Dzięki temu, dbając o wzrok, możemy realizować i rozwijać swoje pasje.

Zależy nam, by do naszych Klientów trafiały produkty najlepszej jakości, dlatego nasze salony Oko-Trend współpracują tylko ze sprawdzonymi firmami. Jesteśmy autoryzowanymi punktami sprzedaży opraw światowych marek, dlatego nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie. Oprawki od najlepszych projektantów są zawsze zgodne z obowiązującymi trendami, a należy podkreślić, że marka Oko-Trend posiada na większość z nich licencję wyłączną w regionie. To oznacza, że oryginalne produkty wybranych firm są dostępne tylko w salonach optycznych Oko-Trend.

Stale poszerzamy gamę oferowanych produktów. Już teraz proponujemy takie marki jak: Davidoff, Jaguar, Emporio, Armani, Ray Ban, Oakley, Michael Kors, Prada, Michał Szulc, Eva Minge, Dolce&Gabbana, Carrera, Morgan i wiele innych.

W ofercie salonów Oko-Trend znalazły się również okulary dla najmłodszych. Profesjonalna obsługa zapewni Państwu najlepszą możliwą opiekę, doradzając, które z produktów będą idealne dla naszych pociech.

Firma wciąż się rozwija. Jednym z największych atutów marki jest jej wykwalifikowany personel, który swoją pracę wykonuje rzetelnie i solidnie, zawsze dążąc do tego, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zaspokoić potrzeby.

W każdym miesiącu salony optyczne Oko-Trend przygotowują nowe, wyjątkowo atrakcyjne promocje, dlatego warto odwiedzać markę na stronie internetowej: www.oko-trend.pl i na Facebooku: www.instagram.com/oko.trend/

Salony Oko-Trend zapraszają!

Czarny Dunajec, ul. Piłsudskiego 7
Pn-Pt 9-17 Sob 9-14
tel. 881 488 300

Jordanów, ul. Rynek 46 (Galeria Jordanowska)
Pn-Sob 9-19 Nd 10-18
34-240 Jordanów
tel. 883 488 044