Zazi wydał płytę – “Człowiek prosty”

Reklama                                                              

Łukasz Zazula to rabczański raper, który ma za sobą wiele zarówno osobistych, jak i muzycznych sukcesów. Dlatego Zazi postanowił wydać swoją pierwszą płytę. 

– Płyta “Człowiek prosty” powstawała w latach 2008-2010 i leżała tyle lat nieruszana, można powiedzieć zapomniana. Jednak moje przeżycia spowodowały, że na chwilę zapomniałem o muzyce. W końcu wróciłem do czasów tworzenia płyty. Serdecznie dziękuję Dariuszowi (Erbeka), który bardzo mi pomógł, biorąc mnie pod swoje skrzydła i pokazywał co i jak. To dzięki niemu tak naprawdę zacząłem bardziej wdrażać się w tę pasję, jaką jest muzyka, kultura hip-hop. Słuchałem go, odkąd pamiętam. Starsi na osiedlu słuchali to i ja – mówi Łukasz Zazi Zazula.

 

Muzyka i pasja wyrażająca emocje

Nowo nagrany krążek to zbiór dziewięciu emocjonalnych utworów, które na tamten czas wyrażały jego problemy, radości i wspomnienia.

– Pragnę podziękować przyjaciółce Klaudii (Aurelii). Użyczyła głosu do utworów z tej płyty “Prawdziwe sny”, “Jestem dorosły” oraz “Niebo”, a nawet napisała tekst do ostatniego z wymienionych kawałków – mówi Zazi.

– Podkłady na tamten czas brałem z internetu tzw. “kradzione” i instrumentalne. Dopiero teraz ruszyło mnie, żeby zrobić tę płytę fizycznie i przywrócić jej pamięć. Dlatego tak zrobiłem. Podsumowując, dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się na tamten czas do tej płyty i wspierali mnie w ciężkim okresie życia. Wielkie dzięki Wam i zapraszam do odsłuchu i wsparcia poprzez zakup. Naprawdę sporo pracy i serducha było włożone w powstanie tej płyty – podkreśla muzyk.

Wsparcie przyjaciół i rodziny

Warto także wspomnieć o pozostałych osobach zaangażowanych w powstanie krążka. Za zdjęcia odpowiadają Dawid Broniszewski oraz Karolina Wątor, a grafika i okładka jest dziełem Eweliny Zając.

– Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam, ponieważ tutaj powinna pojawić się każda osoba, którą spotkałem na swojej drodze dawnego, jak i nowego trzeźwego życia. Ponadto najbardziej chciałbym podziękować mojej rodzinie, zwłaszcza rodzicom. Dziękuję, że Was mam i mnie wspieracie –  mówi Łukasz Zazula.

Podsumowując, zachęcamy do zakupu jego pierwszej i pewnie nie ostatniej płyty.

 

 

Okładka oraz link do playlisty:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL1d2s2rwox7Kevu_hx9NRtQYuERE7act1

Zachęcamy do przeglądania i subskrybowania kanału YouTube:

http://www.youtube.com/c/ZAZIableTV

 

Tracklista:
1. Prawdziwe sny feat. Aurelia
2. Prawda
3. K
4. Jestem dorosły feat. Aurelia
5. Zamykam drzwi
6. Retrospekcje
7. Niebo feat. Aurelia
8. Mój głos
9. Jestem artystą

Koszt płyty: 20 zł

 

Socialmedia:

Facebook i Instagram pod linkami:
https://www.facebook.com/zazulalukasz
https://www.facebook.com/zazirbk91
https://www.instagram.com/zazirbk