Zaocznie? Za darmo? Atrakcyjne kierunki? Bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe!

Reklama                                                              

Rozmowa z Krystyną Wolak, Dyrektorem Szkoły Żak w Nowym Targu

Jesteście największą Szkołą Policealną w Małopolsce i ciągle się rozwijacie czy to oznacza, że niż demograficzny Was ominął?

Szkoła Żak w Nowym Targu powstała w 2004 roku i w tym czasie udało nam się mocno odznaczyć na edukacyjnej mapie Nowego Targu i właściwie całego województwa małopolskiego. Nasza pozycja oparta jest na jakości kształcenia jaką oferujemy, różnorodnych a dostosowanych do potrzeb rynku pracy kierunkach, szerokiego grona odbiorców naszych usług i oczywiście o naukę za darmo, co zawsze ułatwia ostateczny wybór naszej szkoły.

Reklama                                                              

Nauka za darmo? Tu musi być jakiś haczyk…

Nic z tych rzeczy. Nasza szkoła policealna i szkoła medyczna dla dorosłych posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest finansowana na podobnych zasadach jak szkoły państwowe. Jeśli mówimy o nauce za darmo, to gwarantujemy brak opłat przez cały okres umowy, również w formie pisemnej Słuchacz dostaje od nas taką gwarancję.

Co oznaczają uprawnienia szkoły publicznej?

W największym skrócie oznacza to, że egzaminy, świadectwa i inne dokumenty które wydajemy mają charakter państwowy, więc są respektowane na terenie całej Unii Europejskiej. Uprawnienia Szkoły Publicznej zobowiązują nas również do utrzymywania odpowiedniej jakości prowadzenia zajęć. Wyróżnia nas na pewno podejście do klientów korzystających z naszych usług edukacyjnych. Naszym celem jest, by byli usatysfakcjonowani zarówno pod względem poziomu szkoły, kadry dydaktycznej jak i atmosfery która towarzyszy pozyskiwaniu nowych umiejętności.

Szerokie grono odbiorców? Kto w takim razie zapisuję się do Waszej Szkoły?

Słuchaczy Szkoły Żak, można umownie podzielić na trzy grupy. Pierwszą stanowią osoby świeżo po szkole średniej, zdobywają u nas kierunkowe wykształcenie po liceum lub przekierunkowują się po uprzednim ukończeniu technikum.

Drugą, nie mniejszą, a najdynamiczniej rozrastającą się grupę, stanowią studenci. Są to osoby, które wiedzą, że umiejętności i wykształcenie, które uda im się uzyskać w trakcie studiów będą miały bezpośredni wpływ na ich przyszłą pracę zawodową. Uczą się u nas studenci studiów stacjonarnych i zaocznych, kończą kierunki zbliżone z tym co studiują na uczelniach lub nierzadko zupełnie odmienne.

Trzecią z tych umownych grup, tworzą osoby które wracają do szkoły po przerwie, czasem i kilkunastoletniej. Przyczyny są różne: chęć rozwoju czy przekwalifikowania się zawodowego spowodowane wymagającym rynkiem pracy, czasem chęć przebywania pomiędzy ludźmi.

A jeśli ktoś pracuje, jest możliwość pogodzenia nauki u Was z pracą?

Oczywiście! Zajęcia prowadzimy w formie zaocznej. Zjazdy odbywają się co 2 tygodnie, więc każdy znajdzie czas na naukę u nas w szkole, pracę, rodzinę oraz rozwój swoich pasji.

Co z panującą epidemią? Szkoła Żak działa? Czy to na pewno bezpieczne?

Jesteśmy dynamiczną szkołą. W oka mgnieniu potrafimy przystosować się do panujących zasad. Jednak najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Aby było bezpiecznie wykorzystujemy do tego przede wszystkim Internet i telefon. Teraz każdy może zapisać się do szkoły bez wychodzenia z domu. We własnym fotelu, z kubkiem ulubionej kawy. Metoda online jest banalnie prosta i szybka, a co najważniejsze – najbezpieczniejsza. Aktualnie zajęcia dla naszych słuchaczy prowadzimy w formie online. Wideokonferencje, materiały do pobrania i telefoniczna pomoc naszym słuchaczom sprawia, że jesteśmy przygotowani do takiej pracy.

Warto?

Oczywiście! Do skorzystania z oferty Żaka zachęcam wszystkie osoby, bez względu na dotychczas uzyskane wykształcenie. Dajemy możliwość rozwoju, bez ponoszenia kosztów za naukę, wystarczą chęci i samo motywacja.

Do zobaczenia w Żaku!

Rozpoczęliśmy letnią rekrutację. Zapisz się już dziś bezpiecznie – online!

https://nowy-targ.zak.edu.pl/zapisz-sie-online
Szkoła ŻAK w Nowym Targu
ul. T .Kościuszki 6
Tel.: 18 266-65-00