Zakopane. Młodzi złodzieje zatrzymani

Reklama                                                              

W ręce zakopiańskich policjantów wpadło troje mieszkańców powiatu kutnowskiego podejrzanych o kradzież w pensjonacie. Nastolatkowie przywłaszczyli sobie portfel jednego z gości. Teraz odpowiedzą z kradzież.

– Zakopiańscy policjanci zostali wezwani do jednego z pensjonatów przy ul. Chramcówki w Zakopanem. Tam jak wynikało ze zgłoszenia jeden z gości najprawdopodobniej został okradziony. W niewyjaśnionych okolicznościach utracił portfel. Jego podejrzenia padły jednak na grupę nastolatków, którzy mieszkali na tym samym piętrze pensjonatu. Policjanci szybko ustalili, w jaki sposób pokrzywdzony utracił portfel wraz z zawartością. Kamery monitoringu uwieczniły fakt kradzieży portfela. Po chwili nastolatkowie z powiatu kutnowskiego w rozmowie z policjantami przyznali się do dokonania kradzieży, a następnie zwrócili portfel wraz z całą zawartością – mówi asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik tatrzańskiej policji.

Pokrzywdzony złożył zawiadomienie o przestępstwie. Teraz nastolatkowie muszą liczyć się z zarzutami o dokonanie kradzieży. Grozi im do 5 lat więzienia.

Reklama