Zaginiona Patrycja Kania może przebywać w Zakopanem. Policja prosi o pomoc

Reklama                                                              

 

Policjanci z Żor proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 42-letniej Patrycji Kani, która zaginęła 5 marca br. Kobieta wyszła w tym dniu do pracy, ale tam nie dotarła. Od tego czasu też nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

– O zaginięciu 42-letniej mieszkanki Żor policję zaalarmowała wczoraj jej krewna zaniepokojona tym, że siostrzenica po wyjściu z domu nie pojawiła się w pracy, ani nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Pani Patrycja Kania ubrana była w ciemne spodnie, czarne półbuty, szarą kurtkę i szarą czapkę oraz dłuższy, biały, luźny sweter we wzorki – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

Ogłoszenie:                                                              

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 173 cm, oczy zielone, sylwetka średnia, włosy krótkie, falowane w kolorze blond oraz siwe.

Wszelkie informacje na temat zaginionej można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu 32 47 88 200, 32 47 88 381 lub 112, bądź też osobiście.

Jak ustalili policjanci Patrycja Kania może przebywać również na terenie Zakopanego lub okolic tego miasta.

Fot. Śląska Policja