XIII Piknik Rodzinny w Przedszkolu Samorządowym w Czarnym Dunajcu (zdjęcia)

 

Jak co roku “Krasnoludki”, “Stokrotki”, “Motylki”, “Biedronki” i “Jagódki” – podopieczni Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu przygotowały program artystyczny, który zaprezentowały swoim rodzinom podczas XIII Pikniku Rodzinnego. Tematem przewodnim były dzieci z rożnych stron świata.

Jak co roku atrakcji nie brakowało, a piknik był czasem wspólnej zabawy. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków i zjeżdżalni, a także z karuzeli. Mogły sobie także pomalować twarze. Chłopcy stali się batmanami, spidermanami, wojowniczymi żółwiami ninja, a dziewczynki, księżniczkami, kotkami i tygryskami. Nie zabrakło też dmuchanych baniek i zabawy w rytmie najlepszych przebojów serwowanych przez DJ`a.

Każdy obecny mógł skosztować kiełbasek i pieczonych ziemniaków przygotowanych przez Panie z przedszkola.

Nie lada gratką było stoisko Julii i Alexandra Belozerowów, którzy serwowali dorosłym przepyszną kawę, a dzieciom kakao.
Występy dzieci podziwiali rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo, a także przedstawiciele władz samorządowych – wójt gminy Czarny Dunajec Marcin Ratułowski, przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Czepiel i jego zastępca Bartłomiej Bukowski, który prywatnie jest ojcem jednego z przedszkolaków.

Nie zabrakło też podziękowań dla osób zaangażowanych w organizację festynu.

Przedszkole Samorządowe w Czarnym Dunajcu jest placówką publiczną, podlegającą gminie Czarny Dunajec. Prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Jego celem jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno – kulturowym i przyrodniczym.

Do przedszkola uczęszczają najmłodsi mieszkańcy gminy Czarny Dunajec podzieleni na 5 grup – “Krasnoludki”, “Stokrotki”, “Motylki”, “Biedronki” i “Jagódki”.

Fot. Piotr Duraj