Wypadek 12-letniego crossowca w Zakopanem

Reklama                                                              

 

W piątek wieczorem w Zakopanem 12-letni kierowca crossa najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości nie opanował motoru i doprowadził do wypadku. Wywrotka na crossie zakończyła się interwencją medyczną. Chłopiec trafił do zakopiańskiego szpitala ze złamaną nogą.

– To kolejne zdarzenie drogowe z nieletnim, który poruszał się niezarejestrowanym pojazdem, bez ubezpieczenia i po drogach publicznych. Policjanci zakopiańskiej drogówki będą stanowczo reagować na tego typu wykroczenia. Tym razem na szczęście nieletni wyszedł z wypadku „tylko” ze złamaną nogą – mówi asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik tatrzańskiej policji.

Ogłoszenie:                                                              

– Aby wakacje kojarzyły się wyłącznie z dobrymi wspomnieniami, a nie tragedią, zachowajmy szczególny nadzór nad swoimi pociechami. Pamiętajmy, że dzieci nie powinny pozostawać bez opieki osób dorosłych, ani poruszać się pojazdami, które wymagają odpowiednich uprawnień. Chwila zaniedbania lub nieuwagi, może zakończyć się poważnym urazem i konsekwencjami na całe życie – mówi Roman Wieczorek.

Fot. KPP Zakopane