Wojciech Sumliński – spotkanie autorskie z Zakopanem

Reklama                                                              

 

Zimowa sceneria pod Tatrami zawsze była okazją do wieczornych spotkań, by porozmawiać o rzeczach ważnych. Właśnie w tym czasie nadarza się wyśmienita okazja, by wysłuchać znanego pisarza i dziennikarza śledczego w Zakopanem. W dniu 30 grudnia 2019 roku o godzinie 19.00 w salce przy kościele p.w. Najświętszej Rodziny, ul. Jana Pawła II (wejście też od Krupówek) Wojciech Sumliński będzie promował swoje najnowsze książki. Autor będzie podpisywał swoje współczesne i dawniejsze książki (można przynieść własne egzemplarze). Jak zwykle dzięki księgarni „Poraj” warto zakupić najnowsze pozycje tego poczytnego literata. Organizatorem spotkania jest zakopiańska parafia p.w. Najświętszej Rodziny wspólnie z zakopiańską księgarnią „Poraj”. Spotkanie poprowadzi publicysta Adam Kitkowski.

Wojciech Sumliński jest psychologiem, dziennikarzem śledczym i autorem sensacyjnych reportaży o kulisach polskiej polityki, wymiaru sprawiedliwości oraz mafijnych interesach najważniejszych ludzi w kraju.

Reklama                                                              

Dużą część swojej kariery poświęcił badaniu zagadki śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Bezkompromisowy w ujawnianiu prawdy, nie boi się sięgać po niebezpieczne tematy, które wiele osób najchętniej skrzętnie zamiotłoby pod dywan. Wojciech Sumliński doskonale wie, jak przekonać nas do swojej literatury.

– Tajne służby wielokrotnie próbowały zamknąć mu usta, jednak bezskutecznie, ponieważ Sumliński wciąż zaskakuje swoimi kolejnymi odkryciami. W 2008 roku autor został aresztowany oraz podjął nieudaną próbę samobójczą. Po tych wydarzeniach stał się jeszcze bardziej ostrym i dociekliwym obserwatorem politycznego i przestępczego życia w Polsce. Znając Wojciecha Sumlińskiego, mamy przekonanie, że nie boi się wypowiadać o innych, szczególnie na temat polityków.  Wojciech Sumliński ma na swoim koncie wiele książek, m. in.:  “Kto go naprawdę zabił”, “Teresa, trawa, robot”, “Z mocy bezprawia”, “Z mocy  nadziei”, “Lobotomia 3.0”, “Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, “Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera” oraz “Czego nie powie Masa o polskiej mafii”. Wszystkie zawierają wiarygodne i wstrząsające obrazy współczesnej Polski, trawionej przez manipulacje, ciemne interesy, korupcję oraz wszechobecne układy. Ostatnio, wspólnie z dr Ewą Kurek napisał książkę „Powrót do Jedwabnego”. Ponadto Sumliński zrealizował również wiele cennych reportaży dla Telewizji Polskiej – mówią organizatorzy.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.