Wizualizacja żłobka w Czarnym Dunajcu już dostępna (zdjęcia)

Reklama                                                              

Urząd Gminy Czarny Dunajec zaprezentował wizualizację żłobka w Czarnym Dunajcu. Zlokalizowany będzie obok Przedszkola Samorządowego. 

Jak informuje wójt gminy Czarny Dunajec Marcin Ratułowski, projektowanie żłobka zostało zakończone i zaakceptowane. Projekt budowlany będzie gotowy do kwietnia 2020 r.

– Żłobek powstanie obok budynku Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu. Obecnie zakończyły się prace nad projektem architektonicznym, które czarnodunajecki samorząd zaakceptował. Projekt przygotowała Pracownia Projektowa Jana Okowińskiego z Nowego Sącza. Architekci w tej chwili pracują nad projektem budowlanym. Wszystkie pozwolenia na budowę, a pozwalające na rozpoczęcie prac będą uzyskane do kwietnia 2020 r. – mówi wójt Marcin Ratułowski.

Reklama                                                              

– Już w tej chwili pracujemy nad pozyskaniem środków zewnętrznych na budowę żłobka – zapewnia wójt  i wskazuje na program “Maluch +”.

Marcin Ratułowski dodaje, że chciałby, aby prace budowlane mogły rozpocząć się w 2021 r. Kiedy już wszelkie sprawy “papierowe” będą zakończone gmina nie będzie mogła od razu przystąpić do prac, będzie musiał być ogłoszony przetarg na wykonawcę.

Tymczasem możemy podziwiać wizualizację żłobka. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Fot. UG Czarny Dunajec