Wisła Czarny Dunajec jako pierwsza wznowiła treningi (zdjęcia)

Reklama                                                              

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec jako pierwsza szkółka piłkarska w regionie rozpoczęła treningi w grupach 6-osobowych, tym samym dostosowując się do nowych wytycznych związanych z tzw. odmrażaniem sportu.

Już w poniedziałek odbyły się pierwsze treningi w nowej formule z zachowaniem wszystkich wytycznych związanych z bezpieczeństwem takie jak dezynfekcja, zachowanie odległości a przede wszystkim grupy ćwiczących do 6 osób.

– Zdaliśmy kolejny egzamin z szybkiego i skutecznego reagowania, błyskawicznie przygotowaliśmy cały projekt, co nie było takie łatwe, bo musieliśmy podzielić ponad 150 osób na małe grupy, zapewnić im obiekty, trenerów oraz zmodyfikować plan szkolenia w oparciu o nowe wytyczne. To pokazuje, na jakim poziomie organizacyjnym dzisiaj jesteśmy, a w związku z certyfikatem Złotej Akademii PZPN wymagamy od siebie jeszcze więcej i staramy się sprostać oczekiwaniom. Ponad 90 procent naszych zawodników i zawodniczek zdecydowało się wznowić treningi, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby im to umożliwić. Ich radość z tego, że mogli wreszcie wejść na boisko, jest dla nas największą satysfakcją – mówi Andrzej Turaj Prezes A.P. Wisła.

fot. Marcin Rafacz