V Koncert Walentynkowy (Wy)gramy dla Wiktorii (zdjęcia)

 

Historię Wiktorii – małej wojowniczki chyba wszyscy już znają, a przynajmniej tak można było pomyśleć, patrząc na wypełniającą się publicznością salę gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem. 

Spotkanie  rozpoczął Krzysztof Koper – Dyrektor Szkoły witający wszystkich, którzy przybyli, by swoją osobą wesprzeć w walce z chorobą Wiktorię i jej rodziców. Natomiast ideę tegorocznego Koncertu Walentynkowego przedstawił ks. Krzysztof Pach, który aktywnie wraz z Kołem Misyjnym działającym przy Parafii,  włączył się w organizację koncertu.

Po oficjalnej części nastąpiła chwila, na którą wszyscy czekali. Przed wspaniałą publicznością zaprezentowali się uczniowie SP nr 2 pod kierunkiem Jolanty Ciesielki. Ostatni utwór “Wznieś serce nad zło” zaśpiewany przez liczną grupę dzieci od klasy I szkoły podstawowej do III gimnazjum szczególnie wzruszył zgromadzonych.
Dopełnieniem i jakże oczekiwanym gościem koncertu był zespół Hajnica, prowadzony przez Leszka Szewczyka. Swoim występem muzycy przenieśli publiczność w folkowe klimaty. Organizatorzy serdecznie im dziękują za charytatywny występ i okazaną życzliwość.

W dowód wdzięczności za przybycie i wsparcie małej Wiktorii, na gości czekał poczęstunek. Został przygotowany przez mamy, które wiedząc o wydarzeniu, z potrzeby serca upiekły ciasta, ciasteczka i inne słodkości. Gorąco im za to podziękowano.

Organizatorzy dziękują również uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w organizację przedsięwzięcia.
Najważniejsze podziękowanie składają jednak wszystkim przybyłym na koncert za wielkie serca.

Koncert zorganizowali i czuwali nad całością: ks. Krzysztof Pach, Wiesława Dolańska oraz Bożena Chlebek.

Opr. Bożena Chlebek – wychowawca klasy II

Fot. archiwum szkoły