Trzech poszukiwanych wpadło jednego dnia

Reklama                                                              

 

W ciągu tylko jednej doby tatrzańskim policjantom udało się zatrzymać trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania. Wśród zatrzymanych był mężczyzna, który odpowie za znęcanie się nad rodziną.

– 29-letni mieszkaniec Białegostoku, którego poszukiwano celem doprowadzenia do aresztu wylegitymowany został na terenie miasta Zakopane w rejonie Drogi do Olczy – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji. – Mężczyzna po uiszczeniu grzywny uwolnił się od kary aresztu.

Reklama                                                              

Kolejną ujętą osobą poszukiwaną był 61-letni mężczyzna z Kościeliska.

– Zakopiańscy kryminalni realizując czynności poszukiwawcze ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego. Zaplanowane czynności w Kościelisku na osiedlu Sobiczkowa doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. Mężczyzna trafi do więzienia na trzy miesiące za znęcanie się nad rodziną – wyjaśnia rzecznik.

Podczas czynności patrolowych zakopiańscy dzielnicowi przy ul. Chramcówki w Zakopanem zatrzymali z kolei  45-latka z powiatu kłobuckiego (woj. śląskie). Mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu w związku z ciążącym na nim obowiązkiem alimentacyjnym. Po czynnościach został zwolniony.

Fot. KPP Zakopane