Trzech poszukiwanych w rękach tatrzańskich policjantów

Reklama                                                              

Policjanci tylko jednej doby zatrzymali trzy poszukiwane osoby. Jest to efekt podejmowanych przez tatrzańskich stróżów prawa działań poszukiwawczych poprzedzonych żmudną pracą w terenie.

Wczoraj 12 maja kryminalni realizując swoje zadania ustalili gdzie ukrywa się poszukiwany. Wkrótce potem dokonali zatrzymania całkowicie zaskoczonego 30-latka pochodzącego z gminy Kościelisko. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia o przymusowym doprowadzeniu do więzienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem celem odbycia kary za przestępstwo prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości oraz za unikanie obowiązku alimentacyjnego.

Kolejna osoba poszukiwana przez zakopiański Sąd to 26-latek pochodzący z gminy Czarny Dunajec. Mężczyzna wpadł podczas policyjnych działań w centrum Zakopanego. On również musi odbyć karę pozbawienia wolności za jazdę samochodem po alkoholu. Trzeciego poszukiwanego policjanci zatrzymali dzisiaj rano w Zakopanem. 55-letni bezdomny mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem za popełnione wykroczenia.

Ogłoszenie:                                                              

Źródło KPP Zakopane