Trwa rekrutacja do nowego, prestiżowego 5* obiektu Nosalowy Park Hotel & Spa.

Właśnie teraz masz okazję dołączyć do doświadczonego zespołu pasjonatów hotelarstwa. Nosalowy Park Hotel & Spa to nowy prestiżowy projekt Grupy Nosalowy. Obiekt powstaje w Zakopanem, w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor z 1905 roku, zlokalizowanym zaledwie 500 m od ulicy Krupówki.

Inwestycja wyróżniać się będzie nowoczesną elegancją oraz niebanalną interpretacją regionalnej tradycji. Będzie miejscem, z którego każdy wyjedzie nie tylko wypoczęty, ale i bogatszy o inspirujące doświadczenia. Nosalowy Park zachęci gości do odkrycia czegoś nowego, pójścia o krok dalej i spojrzenia na to, co już znane z innej perspektywy.

W hotelu do dyspozycji gości znajdą się restauracje, bary i kawiarnie, przestrzeń biznesowa i konferencyjna, strefa wellness 2 saunami i basenem, centrum Fitness, luksusowe NABE SPA oraz nowa, autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro ,,Heart by Amaro”.

Do zespołu Nosalowy Park Hotel & Spa poszukiwani są jeszcze pracownicy na stanowiska:

RECEPCJONISTA/KA

PORTIER

TERAPEUTA

KUCHARZ

KELNER

BARMAN

CUKIERNIK

KIEROWNIK ZMIANY

INSPEKTOR SŁUŻBY PIĘTER

POKOJOWA

HOUSEMAN

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacjanp@nosalowy.pl

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych podanych w związku z procesem rekrutacyjnym jest Nosalowy Dwór Sp. z o.o. z siedzibą przy uI.Balzera 21 d , 34-500 Zakopane.