To nie musi tak wyglądać – Ośrodek leczenia uzależnień- skuteczna pomoc

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ KRAKÓW

Detoks – Ośrodek VIP położony jest w województwie małopolskim w niewielkiej miejscowości Świątniki Górne, ok. 30 km od Krakowa.

Umiejscowienie obiektu w spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego szumu umożliwia wyciszenie organizmu, pełną anonimowość oraz relaks pomiędzy zajęciami z terapeutą. Mało zabudowana okolica pozwala na skupienie 100% swojej uwagi na dążeniu do celu, jakim jest trzeźwe, pełne radości życie.
Pacjent i jego zdrowie jest dla nas priorytetem. Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych metod, które w bezpieczny sposób pozwalają przejść proces detoksykacji oraz posiadamy autorskie programy terapeutyczne, dzięki którym pomagamy Pacjentom wyzbyć się chęci sięgania po substancje odurzające.
W naszym ośrodku dbamy o ciało i duszę, uświadamiamy o zagrożeniach, jakie niesie nadużywanie substancji psychoaktywnych tj. alkohol, leki czy narkotyki. Leczymy również uzależnienia behawioralne, czyli od nałogowych zachowań tj. hazard, zakupoholizm, pracoholizm czy tanoreksja itd. Naszych pacjentów uczymy funkcjonowania w świecie bez używek czy chorobliwych zachowań, wspieramy w drodze do trwałej abstynencji, a w konsekwencji do procesu samorozwoju i trzeźwienia.

Wspólnymi siłami pracujemy z Pacjentem nad trzeźwym stylem życia i uczymy go walczyć z codziennymi wyzwaniami bez korzystania z toksycznych substancji. Mając na uwadze fakt, iż każdy Pacjent jest oddzielnym przypadkiem, z zupełnie innymi doświadczeniami i historią, zapewniamy dostosowanie zajęć terapeutycznych indywidualnie pod każdego uczestnika.
W placówce Detoks – Ośrodek VIP Pacjent ma możliwość skorzystania z różnych form pomocy, takich jak:
➢ Odtrucie/detoks (alkoholowy, narkotykowy, lekowy)
➢ Terapia indywidualna (stacjonarna/ambulatoryjna)
➢ Terapia grupowa (stacjonarna/ambulatoryjna)
➢ Terapia współuzależnień (dla małżonków i dzieci)
➢ Pomoc w przypadku nawrotu choroby

Zgłaszając się do nas, gwarantujemy, że uzyskasz fachową pomoc oraz będzie otoczony miłą, bezpieczną i przede wszystkim rodziną atmosferą.
Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim stażem i bagażem własnych życiowych doświadczeń, która na co dzień dba o bezpieczeństwo, komfort Pacjentów i jest do dyspozycji przez cały ich pobyt.
W skład naszego zespołu wchodzą doskonali lekarze, terapeuci, psycholodzy oraz ratownicy medyczni.
Na terenie całego województwa MAŁOPOLSKIEGO oferujemy pomoc w transporcie do naszego ośrodka.
Zespół ratowniczy jest w każdej chwili gotowy, aby wyruszyć po Pacjenta pod wskazany przez niego adres i dyskretnie, nieoznakowanym autem, przywieźć do ośrodka Detoks – Ośrodek VIP pod Krakowem.
Jako jedni z nielicznych, przyjmujemy Pacjentów pod wpływem alkoholu czy narkotyków.
Pomożemy każdemu, niezależnie od jego aktualnego stanu.
Najważniejszy jest ten pierwszy krok, który Pacjent musi wykonać sam, czyli zgłosić się do Ośrodka.
Zdrowie i życie stawiamy na pierwszym miejscu, tylko pozwól Sobie pomóc. Reszta należy do nas.
Zadzwoń już dziś pod numer 512 390 500

Więcej o ośrodku dowiesz się TUTAJ

 

.