Tatrzańska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości (film i zdjęcia)

KOMUNIKAT – prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości osób

Reklama                                                              

Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości prezentowanych na filmie i zdjęciach trzech mężczyzn, którzy to 14-15 lutego 2020 roku w Zakopanem przy ul. Kościuszki w jednym ze sklepów dokonali kradzieży 33 par spodni i innej odzieży na łączną kwotę blisko 5 tysięcy złotych.

Reklama                                                              

Osoby znające tożsamość mężczyzn lub posiadające wiedzę o zaistniałym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod nr telefonu 47 83 47 400 lub 997 i 112.

Osobom, które udzielą informacji w tej sprawie, gwarantujemy anonimowość.

Źródło: KPP Zakopane

złodzieje

KOMUNIKAT – prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości osób Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości prezentowanych na filmie i zdjęciach trzech mężczyzn, którzy to 14-15 lutego 2020 roku w Zakopanem przy ul. Kościuszki w jednym ze sklepów dokonali kradzieży 33 par spodni i innej odzieży na łączną kwotę blisko 5 tysięcy złotych. Osoby znające tożsamość mężczyzn lub posiadające wiedzę o zaistniałym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod nr telefonu 47 83 47 400 lub 997 i 112.Osobom, które udzielą informacji w tej sprawie gwarantujemy anonimowość.RW.

Opublikowany przez Policja Zakopane Piątek, 6 marca 2020