Tatrzańscy kryminalni odzyskali kradziony rower i ujawnili narkotyki

Reklama                                                              

Tatrzańscy kryminalni wytropili i zatrzymali złodzieja, który w marcu ukradł rower mieszkance Białego Dunajca. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania i uprawiania narkotyków oraz kradzieży mienia. Odzyskany rower niebawem wróci do prawowitego właściciela.

W sobotę 16 maja br. w Komendzie Powiatowej Policji w Zakopanem młody mieszkaniec gminy Nowy Targ usłyszał zarzuty kradzieży roweru, posiadania i uprawiania narkotyków. Trafił w ręce kryminalnych w związku z zawiadomieniem mieszkanki Białego Dunajca, która w marcu br. zgłosiła kradzież swojego roweru wartego blisko 1700 złotych. Kradzieży zuchwały złodziej dopuścił się w ciągu dnia spod sklepu spożywczego. Wytropili go zakopiańscy kryminalni, którzy podczas przeszukania w jego domu oprócz skradzionego roweru odnaleźli jeszcze narkotyki. Blisko pięć gramów marihuany zabezpieczyli policjanci do dalszych badań.

Co ciekawe słaby złodziej, okazał się równie kiepskim ogrodnikiem. Wśród uschniętych kwiatków w domu była też zasuszona sadzonka konopi. Za powyższe przestępstwa grozi mu do 5 lat w więzieniu.

Reklama                                                              

Źródło: KPP Zakopane