W-IREX zaprezentuje swoje produkty na Targach Cieśli 2019

 Krajowy przemysł to siła III Targów Cieśli i I Targów Dekarzy, które będą mieć miejsce w Chochołowie na terenie pensjonatu Chochołowskie Zacisze w dniach 9-11 sierpnia. W gronie wystawców jest polska firma W-IREX produkująca maszyny i urządzenia tartaczne oparte o zastosowanie pił taśmowych własnej produkcji. 

Firma W-IREX istnieje na rynku od prawie 30-stu lat, będąc wiodącym krajowym producentem maszyn i urządzeń tartacznych opartych wyłącznie na zastosowaniu pił taśmowych. Wysoka wydajność oraz niezawodność produktów została nagrodzone złotymi medalami zarówno w kraju jak i za granicą.

– W swojej historii rozszerzyliśmy produkcję o inne działy związane z przetwórstwem drewna. W 1993 r. uruchomiliśmy tartak oparty wyłącznie na zastosowaniu pił taśmowych własnej produkcji. Obecnie dział produkcji maszyn stanowi 50% wartości sprzedaży Grupy. WIREX zajmuje się obecnie produkcją maszyn i urządzeń tartacznych dla małych i średnich przedsiębiorstw przemysłu tartacznego przerabiających od 100 do 35 000msurowca drzewnego rocznie – mówi Ewa Ogrodniczak z firmy W-IREX.

Technologie firmy nie ustępują w niczym osiągnięciom innych producentów na świecie, przy zachowaniu atrakcyjnych cen urządzeń i części zamiennych. Decydując się na zakup którejkolwiek z oferowanych przez W-IREX maszyn możecie być Państwo pewni, że nabywacie produkt o wysokiej jakości za satysfakcjonującą Was cenę. Istnieje również możliwość spełnienia indywidualnych wymagań klienta w zakresie przystosowania naszych maszyn do konkretnych potrzeb zamawiającego.

– Tego roku będziemy mieli przyjemność prezentowania naszych maszyn podczas targów Cieśli, odbywających się w Chochołowie. Spotykamy się tam już po raz trzeci… czyli nasza współpraca z Targami Chochołów trwa od ich pierwszej edycji. Planujemy wystawić naszą pilarkę CZ-1/WZM z opcją powiększonej głowicy tnącej na kołach fi 700 wraz z rampą załadowczą do kłód oraz zmechanizowanym odbiorem przetartego surowca poprzez zastosowanie taśmy odbierającej o długości 6 m. Skłaniając się ku obecnym trendom silnie stawiamy na jak największą mechanizację przetarcia stawiając na wysoką wydajność oraz zminimalizowanie obciążenia osób obsługujących maszyny – podkreśla przedstawiciel firmy W-IREX. Ewa Ogrodniczak zaprasza także na wystawę firmy. – Jak zawsze serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas, obejrzenia najnowszych rozwiązań oraz przekazania nam swoich pomysłów – dodaje.