Remmers Polska w gronie wystawców na chochołowskich targach

Chemia budowlana na III Targach Cieśłi oraz I Targach Dekarzy, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia na terenie pensjonatu Chochołowskie Zacisze będzie reprezentowana przez firmę Remmers Polska. 

Remmers Polska to spółka-córka niemieckiej firmy. Powstała w 1996 roku. Jej centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Początki Grupy Remmers sięgają roku 1949, kiedy Bernhard Remmers założył przedsiębiorstwo  które po dziś dzień pozostaje niezależną firmą rodzinną. Specjalizujemy się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok przemysłowych i zatrudniamy w ponad 40 krajach około 1500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Firma Remmers postawiła sobie za cel ochronę drewna budowlanego, oferując wysoko rozwinięte systemy powłok. Najróżniejsze struktury i kolory drewna to doskonały powód, by oferować profesjonalistom szeroką gamę produktów do jego ochrony i pielęgnacji.

– Targi Cieśli stały się już wydarzeniem cyklicznym. Jesteśmy na nich od samego początku, gdyż jest to dla marki Remmers doskonałe miejsce, by prezentować nasze systemy i rozwiązania – podkreśla Michał Siński Dyrektor Działu Farb i Lakierów do Drewna. Obecność firmy Remmers Polska na sierpniowym spotkaniu w Chochołowie sprzyja budowaniu naszej marki wśród profesjonalistów i rzemieślników, nad czym pracujemy konsekwentnie od ponad 20 lat – dodaje.