Firma MARDREW zaprasza na Targi Cieśli

 

 Kolejnym wystawcą, którego pragniemy Państwu przedstawić jest firma MARDREW z Naprawy koło Jordanowa. Zaprezentuje ona na terenie pensjonatu Chochołowskie Zacisze maszyny do obróbki drewna.

MARDREW od 15-stu lat zajmuje się sprzedażą maszyn do obróbki drewna. Posiada na sprzedaż nowe i używane maszyny renomowanych firm, a także narzędzia niezbędne do obróbki drewna. Na początku istnienia firmy zajmowałą się ona produkcją mebli oraz domków letniskowych. Zdobyte doświadczenie i praktyka pozwoliły lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania klienta, a tym samym lepiej je spełniać. MARDREW posiada szeroki asortyment obrabiarek. Firma oferuje sprzedaż ratalną i leasingową urządzeń nowych, jak i używanych. Wszystkie oferowane przez MARDREW maszyny używane są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Firma z Naprawy sprowadza maszyny nietypowe na specjalne zamówienie klienta. Najważniejszą ideą jest to, aby każdy klient był usatysfakcjonowany zakupem, którego dokonał w firmie MARDREW.

Oprócz sprzedaży maszyn firma zajmuje się także ostrzeniem narzędzi stolarskich oraz regeneracją narzędzi z ostrzami HSS i HM. Ostrzy piły tarczowe na przemian skośne i trapezowe, frezy, noże HSS i HM. Można  również zgrzać i zaostrzyć piły taśmowe od 5 mm do 60 mm.

– Posiadamy indywidualne podejście do naszych klientów, dlatego staramy się sprowadzać takie maszyny aby spełniały wszelkie oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będzie można porozmawiać i zapoznać się z Nasza ofertą – serdecznie zapraszamy na targi – mówią przedstawiciele firmy przy okazji zapraszając na swoją wystawę.