Firma ZBUD zaprezentuje w Chochołowie dźwig terenowy REX

 

 Tegoroczne III Targi Cieśli i I Targi Dekarzy zapowiadają się niezwykle interesująco. Firma ZBUD z Dąbrowy Tarnowskiej zaprezentuje Państwu dźwig terenowy REX, który z pewnością będzie jedną z największych atrakcji imprezy. 

REX jest zaprojektowany i wyprodukowany przez ZBUD Sp. z o.o. – firmę posiadającą 35 letnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji urządzeń dźwignicowych. REX charakteryzuje się zwartą konstrukcją. Wyposażony jest w nowoczesne systemy hydrauliczne, elektryczne i elektroniczne. Zabezpieczenie przeciążeniowe zapewnia mikroprocesorowy system SCS Gemini. Nowoczesne oświetlenie LED oraz kamery z funkcją noktowizyjną zapewniają doskonałą widoczność pola pracy. W opcji REX może być wyposażony w osobowy kosz montażowy oraz wskaźnik obecności pola elektromagnetycznego.

– Z niecierpliwością wyczekujemy tegorocznej edycji Targów Cieśli i Dekarzy, gdzie będziemy mogli zaprezentować wam zaprojektowany i wyprodukowany przez nas dźwig terenowy. Jesteśmy pewni, że znajdzie uznanie każdego fachowca branży budowlanej i pomoże Wam w pracach konstrukcyjnych w trudnym terenie. REX nie tylko jest dobry… jest dobry i Polski – mówi Andrzej Wilk z firmy ZBUD. 

REX w wersji przemysłowej wyposażony jest w pełne opony o dużej nośności, które umożliwiają jazdę z ciężarem zawieszonym na haku (3 tony). Wersja terenowa ma ogumienie pneumatyczne o szerokim profilu z bieżnikiem terenowym oraz ma większe prześwity poprzeczne i wzdłużne. Terenowa wersja REX jest doskonałym narzędziem dla ekip budowlanych pracujących w trudnych warunkach. Dodatkowym atutem są jego bardzo małe gabaryty, pozwalające przewozić go jako zwykły ładunek na naczepach (H-70cm) na dowolne odległości.

– Bardzo miło będzie nam być częścią III Edycji Targów Cieśli i I edycji Targów Dekarzy. Do zobaczenia w Chochołowie – podkreśla firma ZBUD.