EkoEnergia Polska – ekologiczne rozwiązania na tegorocznych Targach Cieśli

 

Do grona wystawców na tegorocznej III Edycji Targów Cieśli oraz I Edycji Targów Dekarzy dołącza firma EkoEnergia Polska z siedzibą w Kielcach. 

Ostatnie lata wskazują olbrzymi rozwój instalacji fotowoltaicznych i solarnych na rynku krajowym. W ciągu ostatnich dwóch lat w Polsce zamontowano ich kila tysięcy. Wiąże się to przede wszystkim z dużymi korzyściami jakie daje posiadanie takich systemów oraz z nowymi regulacjami prawnymi, które ułatwiają ich funkcjonowanie w Polsce.

Zaufaj ekspertom

Spółka EkoEnergia Polska funkcjonuje na rynku od 2013 roku. Firma specjalizuje się w dobieraniu, projektowaniu i montowaniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

– Pracujemy zarówno dla gospodarstw indywidualnych, firm, instytucji, jak i całych gmin. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów kompleksowo zajmuje się każdym z klientów: przygotowuje analizę jego potrzeb, precyzyjnie dobiera instalację, którą w sprawny i szybki sposób montujemy oraz serwisujemy. Z powodzeniem stratujemy w przetargach, dotyczących sporządzenia dokumentacji projektowej instalacji potrzebnej do uzyskania dofinansowań do OZE, na przykład fotowoltaiki czy termomodernizacji. Do tej pory wykonaliśmy setki sprawnie działających instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy między innymi z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu, Politechniką Świętokrzyską oraz Zespołem Szkół Informatycznych w Kielcach – mówi Daniel Dziedzic, Dyrektor ds. technicznych

EkoEnergia Polska oferuje: dobieranie instalacji OZE stosowanie do potrzeb, pozyskiwanie dotacji na instalację OZE, wykonywanie dokumentacji projektowych instalacji solarnych, fotowoltaicznych i pomp ciepła, montaż i serwis instalacji OZE, pomiary i przyłączenie instalacji OZE do sieci energetycznych i hydraulicznych, prowadzenie całych zadań termomodernizacyjnych. Współpraca z firmą daje gwarancję właściwego doboru urządzeń do gospodarstwa domowego, firmy czy instytucji, tak by inwestycja zwróciła się w jak najszybszym czasie.

– Dajemy naszym klientom możliwość uzyskania niezależności energetycznej przy równoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Produkując energię z odnawialnych źródeł przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy. Dbajmy o zdrowie dbając o środowisko – podkreśla Łukasz Dziedzic, Prezes zarządu.

Podczas targów na stoisku firma zaprezentuje swoją ofertę oraz urządzenia, na których pracuje.