Car-Master z samochodami Premium na Targach Cieśli 2019

Wielkimi krokami zbliżają się III Targi Cieśli i I Targi Dekarzy. które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia na terenie pensjonatu Chochołowskie Zacisze. Wśród wystawców będzie firma Car-Master, zajmująca się dystrybucją samochodów klasy Premium marki Land Rover i Jaguar. 

Firma Car-Master istnieje od 2012 roku i jest liderem sprzedaży samochodów marki Jaguar i Land Rover w Polsce. Posiada swoje punkty sprzedaży w Krakowie oraz w Nowym Sączu i Rzeszowie.

Celem firmy jest tworzenie nowych standardów marek Premium w połączeniu z obsługą na najwyższym poziomie. Przez sześć dni w tygodniu na klientów czeka przestronny, nowoczesny Salon, w którym prezentowana jest szeroka gama modelowa, wielostanowiskowy Serwis oraz Dział Części z oryginalnymi akcesoriami i częściami zamiennymi. W strefie CarMaster Cafe Klienci zrelaksują się popijając pyszną kawę i oddając się lekturze codziennej prasy.

– Z przekonaniem postawiliśmy na marki z brytyjskim korzeniem jakimi są Jaguar i Land Rover. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem, ze względu na swój nietuzinkowy, unikatowy charakter – zapewnia Tomasz Nowak, prezes zarządu Car-Master.

Podczas Targów Cieśli w Chochołowie zostaną przedstawione flagowe modele obydwu marek.

Nowy Range Rover Evoque zaprezentowano szerszej widowni podczas targów Poznań Motor Show w zeszłym roku. Jest najbardziej wszechstronnym SUVem marki, który podbija serca klientów swoim miejskim, nowoczesnym designem.

Range Rover Velar, który również pojawi się w Chochołowie, charakteryzuje się awangardowym wzornictwem. Jest to bardzo ekskluzywny SUV, dla osób lubiących innowacyjne rozwiązania.

Z kolei Jaguar F-Pace, to samochód o dynamicznych osiągach, który łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z codzienną praktycznością. Idealne połączenie drapieżności na drodze i luksusu, jak na brytyjską markę przystało.

– Bardzo cieszymy się z naszej obecności na tegorocznych Targach Cieśli w Chochołowie. Po raz kolejny możemy być częścią tak fantastycznej lokalnej inicjatywy, wspierającej przedsiębiorców na Podhalu – podkreślił Tomasz Nowak.