Targi Cieśli 2019 z firmą Blachotrapez

 

 III Edycja Międzynarodowych Targów Cieśli i I Targów Dekarzy zbliża się wielkimi krokami. W dniach 9-11 sierpnia w Chochołowie spotkają się fachowcy, producenci i wszyscy zainteresowani budownictwem i rzemiosłem. O ciekawą dawkę wiedzy i dobrą zabawę zadba Blachotrapez, producent pokryć dachowych, który podczas targów zorganizuje własne stoisko z licznymi atrakcjami – dla młodszych i starszych.

Chochołowskie targi budownictwa i rzemiosła to okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z produktami i producentami materiałów potrzebnych do budowy domu i prac wykonawczych. Odwiedzający będą mieli szansę porozmawiać z fachowcami, zasięgnąć rad oraz zobaczyć na żywo produkty czołowych polskich marek na licznych stoiskach. Wśród tegorocznych wystawców nie zabraknie firmy Blachotrapez.

Na polskim rynku Blachotrapez działa już 50 lat. – We współpracy z fachowcami i ekspertami tworzymy „dachy wielu pokoleń” – wysokiej jakości pokrycia dachowe i elewacyjne, które goszczą na domach milionów klientów z polski i zagranicy. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy wygodę i profesjonalną współpracę z dekarzami. Nasze produkty cechują się prostym montażem i długą gwarancją, dzięki której klienci od lat obdarzają nas zaufaniem – mówi Mateusz Małek z firmy Blachotrapez. Tegoroczne targi w Chochołowie to świetna okazja, by poznać tę markę jeszcze bliżej.

Na stoisku firmy Blachotrapez każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli będą mieli szansę zapoznać się z produktami marki, bez konieczności wchodzenia na dach. Wystawione zostaną pokrycia, takie jak nowoczesna blachodachówka German Simetric, minimalistyczna jednomodułowa Tysenia, czy nawiązujący do regionalnych tradycji gont blaszany Janosik. Firma nie zapomniała również o dzieciach odwiedzających Targi Cieśli wraz z rodzicami. Jak na Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski i lokalnych klubów sportowych przystało, na stoisku będą czekać również aktywne atrakcje dla najmłodszych.

– Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będzie szansa zapoznać się z ofertą naszych pokryć dachowych i elewacyjnych, a także porozmawiać ze szkoleniowcami Blachotrapez. Nasi eksperci chętnie posłuchają o projektach i realizacjach, wyzwaniach w pracy dekarza, a także doradzą, jak sprostać nawet trudnym wyzwaniom na dachu – dodaje Mateusz Małek.