Szukasz okazji?… Teraz najtaniej kupisz węgiel w firmie ADAMEX!…

Wczesna wiosna, to przez wielu czas niezwykle oczekiwany – nie tylko z uwagi na cieplejsze, słoneczne dni. W gronie wspomnianych osób są z pewnością Klienci składów opału, którzy właśnie o tej porze roku wyczekują obniżki cen węgla, by zdążyć zakupić opał na nowy sezon grzewczy w najniższej cenie!… I słusznie, bowiem właśnie teraz można nabyć węgiel w promocyjnych cenach. Już dziś zamów węgiel w firmie ADAMEX i ciesz się z dużych oszczędności!…

Warto wiedzieć, że najtańszy węgiel – także w sortymencie ekogroszek – można nabyć wiosną, zaraz po zakończeniu sezonu grzewczego. Wtedy to składy opału, które nie wyprzedały jeszcze całego towaru zimą, zachęcają nas do zakupów stosując obniżki i promocje, aby wyczyścić swoje stany magazynowe. Jest to ostatni moment na zakup węgla czy też ekogroszku w przystępnej cenie. Końcem wiosny, a potem z każdym kolejnym miesiącem, ceny węgla zwykle idą do góry, na co największy wpływ mają producenci węgla (a więc kopalnie, w których to wydobycie nadal utrzymuje się na poziomie niższym niż wynikałoby to z zapotrzebowania rynku paliw stałych).

Od kilku dni firma ADAMEX – sprawdzony sprzedawca węgla i producent ekogroszków wysokocenionych przez Konsumentów – zachęca wszystkich do zakupu węgla w promocyjnych cenach. Warto się spieszyć, bowiem promocja potrwa najpóźniej do wyczerpania zapasów węgla. Zobacz ile możesz zaoszczędzić (aktualny cennik węgla) i już dziś złóż zamówienie w firmie ADAMEX dzwoniąc na numer tel.: 792 113 113.

Więcej informacji na temat promocji i aktualnej oferty firmy na stronie: www.adamexpodolsze.pl