Ruszają zapisy do Biegu Podhalańskiego


OgłoszenieMożna już zgłaszać swój udział w XI Biegu Podhalańskim 2020! Nowotarscy urzędnicy poinformowali, że na stronie internetowej zawodów www.bieg.nowytarg.pl zostały już rozpoczęte zapisy on-line do XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 1 lutego 2020 r.

Reklama                                                              

Jak czytamy w serwisie prasowym nowotarskiego magistratu, start i meta biegu znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu.

Reklama                                                              

— Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę 30, 15 lub 6 kilometrową.Jedenasta edycja biegu będzie miała szczególny charakter ponieważ będzie to jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN – zachęcają przedstawiciele ratusza.

Sprawy organizacyjne:

— Do 29 stycznia 2020 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bieg.nowytarg.pl

— W dniu 31 stycznia 2020 r. zgłoszenia prosimy składać osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu od godz. 11:00 do 18:00, oraz w dniu 1 lutego od godz. 8:00 do 10:00.

— Zawodnicy niepełnoletni nie mogą brać udziału w biegu na dystansie 30 km.

— Młodzież do 18 lat, ma prawo startu na dystansie 5 km i 15 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.Reklama