Roksana Węgiel w sylwestrową noc w Gdańsku i Zakopanem

Reklama                                                              

 

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Ma zaledwie 14 lat i zdążyła podbić polski rynek muzyczny.

Nastolatka zasłynęła po zwycięstwie Eurowizji Junior w 2018 r. i od razu stała się topową gwiazdą. Nic dziwnego, że cały czas koncertuje.

W zeszłym roku wzięła udział w “Sylwestrze Marzeń w Zakopanem”. W tym roku chce pójść o krok dalej i wystąpić w dwóch miastach podczas nocy sylwestrowej – w Gdańsku i Zakopanem.
Jak pisze na Instagramie – nad morzem wystąpi o godz. 17.30, a pod Tatrami po 22.00 i po 00.00.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

[ENG⤵️] Hejka kochani!❤ Co u Was? Ja przed chwilą miałam próby w Zakopanem, a zaraz lecę do Gdańska! Jutro zagram tam Sylwestrowy koncert o 17.30, a później śmigam na Sylwestra Marzeń z Dwójką, gdzie wystąpię po 22.00 i po 00.00 także będzie intensywnie? Trzymajcie kciuki!❤ A Wy jakie macie plany na Sylwestra??? —— Hey guys!❤ How is it going? I just finished rehearsals in Zakopane and will be flying to Gdańsk now! I’m playing a New Year’s Eve gig there tomorrow, followed by a gig at Sylwestra…. at 10pm and midnight! So intense! ? Keep your fingers crossed that everything works out!❤ What are your plans for New Year’s Eve? ??

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)