Ratownicy medyczni kupili respirator – udana zrzutka ludzi dobrej woli

Reklama                                                              

Na apel ratowników medycznych Adama Chramca, Bożeny Kułach i Michała Ścisłowicza odpowiedziało wielu ludzi dobrej woli. Bez wahania postanowili wesprzeć ten szczytny cel.

Podczas zbiórki zebrano 51100 zł, dzięki czemu udało się zakupić respirator Weinmann Medumat Standard 2. Da on nadzieję na życie wszystkim tym, którzy będą wymagali takiego wsparcia w ciężkiej chwili.

– Niech naszym wkładem w to piękne, wspólne dzieło będzie opieka na najwyższym możliwym poziomie. Jeszcze raz z głębi serc, naprzeciw wszelkich przeciwności i niewiedzy krytykantów (których niestety też nie brakowało, ale przekornie dodali nam siły do walki) dziękujemy WSZYSTKIM, którzy nas wsparli i wspólnie z nami doprowadzili to dzieło do szczęśliwego końca. Dziękujemy. Jesteście wspaniali  – mówią organizatorzy zbiórki Adam Chramiec, Bożena Kułach i Michał Ścisłowicz.

Reklama                                                              

Zakupiony respirator doposaży karetkę, stacjonującą na co dzień we Wróblówce, gdzie pracują wspomniani ratownicy.

– O dalszych działaniach, finalizacji zakupu i instalacji, będziemy informować na naszych profilach społecznościowych. Bądźcie z nami – mówi Adam Chramiec i prezentuje fakturę wraz z dowodem zakupu.