Rabka-Zdrój. Motocyklista potrącił kobietę i uciekł – policja szuka sprawcy

 

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w niedzielę około godziny 18.00 w Rabce-Zdroju na ulicy Poniatowskiego. Motocyklista potrącił kobietę i zbiegł z miejsca wypadku.

Jak ustalono, 57-latka szła lewą stroną jezdni, kiedy nagle z naprzeciwka nadjechał motocykl typu cross (prawdopodobnie KTM) i potrącił kobietę. Mężczyzna spadł z pojazdu, a motocykl się przewrócił. Jednak ten szybko wstał i odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanej. 57-latką zajęli się przechodnie, a następnie  została przewieziona do szpitala. Na całe zdarzenie najechał drugi motocyklista, który widząc co się dzieje również odjechał.

W chwili zdarzenia kierowca ubrany był w czarny kombinezon i pomarańczowy kask. Motocykl był pomarańczowy i nie miał tablicy rejestracyjnej.

– Jeżeli posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat sprawcy potrącenia, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdrój pod numerem tel. 18 2676220 – apeluje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik nowotarskiej policji.