Prezentujemy najnowszy teledysk Justyny Biedrawy “Motyle”

Reklama                                                              

Justyna Biedrawa to młoda wokalistka z Sidziny, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Rabce-Zdroju im. Eugeniusza Romera, której pasją jest śpiew. Właśnie nagrała utwór pt. “Motyle”.

– Miłość do muzyki płynęła w mojej krwi już od urodzenia. Jako córka muzyka od najmłodszych lat byłam otoczona muzyką, śpiewałam, „koncertowałam” z moim plastikowym mikrofonem przed każdym lustrem w domu i stopniowo rozwijałam swoją pasję – mówi nam Justyna Biedrawa.

Justyna nigdy nie zajmowała się zawodowo muzyką. Poszła za głosem rozumu i ukończyła studia ekonomiczne, a muzyka zeszła na drugi plan. Mówi, że musiała dojrzeć do tego, żeby zrozumieć, że muzyka to pasja, której nie można tak po prostu zamknąć w szufladzie. Wie, że jest to cząstka niej i że musi realizować tę pasję w taki czy inny sposób. Obecnie pisze, nagrywa własne utwory, prowadzi swój kanał YouTube. Często powtarza, że jest kobietą śpiewającą i żadnej muzyki się nie boi, gdyż angażuje się w projekty związane z różnymi stylami muzycznymi. Najbliższe jej sercu typy muzyki to Rnb, Soul, Blues.

Reklama                                                              

Na co dzień mieszka w Krakowie, ale z powodu pandemii wróciła do swojej miejscowości i z powodu dużej ilości wolnego czasu i pokładów kreatywności zaczęła też działać lokalnie. Organizuje różne projekty muzyczno-rozrywkowe. Wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury Bystra-Sidzina prowadzi lokalny projekt „Nasze Talenty – Nasze Diamenty”, który ma na celu promowanie osób z regionu, realizujące swoje pasje i marzenia. Wierzy, że dzięki takim inicjatywom daje się przykład młodym ludziom, dzieciom i pokazuje się, że warto podążać za swoimi pasjami, nie bać się i nigdy się nie poddawać.

–  Na zakończenie dodam, że to, że jestem totalnie zakręcona na punkcie muzyki, mogą potwierdzić wszystkie osoby, które mnie znają – rodzina, przyjaciele i współpracownicy. Wszędzie bowiem, gdzie się zjawiam, próbuję zarażać innych muzyką. Wierzę, że muzyka ma ogromną moc. Potrafi bawić, wzruszać i po prostu sprawia, że życie jest fajniejsze – wyznaje młoda wokalistka z Sidziny.

Zachęcamy do obejrzenia teledysku Justyny Biedrawy.