Pracownicy nowotarskiego starostwa przygotowali “Szlachetną Paczkę”

W tym roku, po raz kolejny Powiat Nowotarski przyłączył się do XIX-tej edycji ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”. Jak wyjaśniają przedstawiciele starostwa, jej ideą jest przygotowanie przez darczyńców paczek na rzecz wcześniej wybranych rodzin będących w potrzebie.

Reklama                                                              

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu Pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, Powiatowego Centrum Oświaty w Nowym Targu, Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu oraz radnych Powiatu Nowotarskiego udało się obdarować wybraną rodzinę wszystkimi artykułami ze sporządzonej przez nią listy.

Reklama:                                                          


– Zebrane lub zakupione zostały m.in. łóżko piętrowe, biurka dla dzieci, krzesła obrotowe, lampki na biurka, koce, poduszki, odzież i obuwie, produkty spożywcze, środki czystości, materiały szkolne oraz szczególne upominki o których marzyła rodzina – wyliczają przedstawiciele nowotarskiego powiatu. – Mamy nadzieję, że poprzez wspólną inicjatywę i zaangażowanie wielu osób wybrana rodzina poczuje wsparcie i wyciągniętą pomocną dłoń, a zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dla niej wyjątkowe i radosne.

Przy okazji pracownicy starostwa dziękuję wszystkim biorącym udział w tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki” i zachęcają do pomagania w przyszłym roku.

 

źródło: SP Nowy Targ