PPWSZ w Nowym Targu – połączmy pasję z nauką wspólnie

Reklama                                                              

 

 Uwaga przyszli studenci – rekrutacja trwa! Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu otwiera swoje podwoje dla wszystkich spragnionych wiedzy kandydatów, gotowych poszerzać swoje horyzonty.

W tym roku oferta Uczelni została wzbogacona o dwa nowe kierunki: dziennikarstwo oraz dietetykę. Nie warto zwlekać, marzenia o wyższym wykształceniu i rozwoju osobistym są w zasięgu ręki!

Reklama:                                                          


W roku akademickim 2019/2020 został uruchomiony nabór na 14 kierunków, takich jak: architektura, gospodarka przestrzenna, turystyka i rekreacja, pielęgniarstwo, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, kosmetologia, filologia angielska, bezpieczeństwo narodowe, sport, praca socjalna, a także wspomniane: dziennikarstwo i dietetyka. Uczelnia, we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, oferuje również studia w tzw. Podhalańskim Ośrodku Nauk Ekonomicznych na kierunku: finanse i rachunkowość. Tylko tutaj studenci uzyskują dwa dyplomy!

Dlaczego PPWSZ w Nowym Targu? Uczelnia dysponuje nowoczesną bazą lokalową, główny kampus zajmuje aż 1,5 ha powierzchni. Wysoki poziom nauczania zapewnia 201 nauczycieli akademickich, w tym 25 profesorów, 21 doktorów hab. i 84 doktorów, głównie praktyków w swoich dziedzinach. W obiekcie Uczelni mieści się m.in. 31 nowoczesnych laboratoriów i pracowni, 9 sal wykładowych oraz ogromna aula, mogącą pomieścić jednorazowo 600 osób. W tym roku otwarto ponadto Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, na wyposażenie którego Uczelnia pozyskała 2,5 mln zł. Studenci Instytutu Nauk o Zdrowiu mają możliwość ćwiczenia swoich umiejętności w warunkach do złudzenia przypominających te panujące na prawdziwej sali szpitalnej.

Wśród dwóch tysięcy studentów PPWSZ w Nowym Targu znajdują się nie tylko obywatele Polski, mieszkańcy Podhala oraz innych regionów kraju, ale również żacy m.in. z Włoch, Portugalii i Turcji.

Studia w Nowym Targu to nie tylko wykłady i ćwiczenia – to także aktywność fizyczna, kultywowanie podhalańskich tradycji oraz rozwijanie pasji. Studenci mogą wstąpić do Akademickiego Związku Sportowego, skorzystać z oferty Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu, stać się redaktorami Studenckiego Radia Fali Podhala oraz magazynu „RES” lub członkami Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale.

Nie czekaj! Połączmy pasję z nauką wspólnie!

Więcej informacji:
www.ppwsz.edu.pl/dla-kandydata.html
oraz w Dziale Nauczania nr tel. 18 26 107 12, 662 271 876
PPWSZ w Nowym Targu