Powitanie Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu (zdjęcia)

Reklama                                                              

 

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się powitanie mł. insp. Grzegorza Wyskiela, który zgodnie z  rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie będzie pełnił obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

Podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej nowotarskiej komendy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu kom. Zbigniew Zacher powitał w murach nowotarskiej jednostki nowego Komendanta. Następnie p.o. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki wręczył mł. insp. Grzegorzowi Wyskielowi rozkaz o powierzeniu obowiązków, gratulując równocześnie objęcia nowego stanowiska.

Reklama                                                              

Mł.insp. Grzegorz Wyskiel służbę rozpoczął w 1990 roku.  Przez kilkanaście lat nadzorował pracę pionu kryminalnego jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego, później jako Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej Policji. W marcu 2018 roku został powołany  na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Od 5 marca br. pełni obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

Tekst i fot. KPP Nowy Targ