Poseł Edward Siarka informuje, że czuje się dobrze i dopełnił wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu, dziękuje wszystkim za wsparcie

Reklama                                                              

Dzisiaj doszła do nas smutna informacja o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 u posła Edwarda Siarki. Polityk z Podsarnia przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

O 20.30 Edward Siarka zamieścił wpis na swoim profilu Facebook. Czytamy w nim, że czuje się dobrze, dziękuje wszystkim za słowa otuchy i życzenia powrotu do zdrowia oraz za modlitwę, personelowi szpitala za profesjonalną opiekę.

Jak podkreśla dopełnił wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka.

Reklama                                                              

– Prawdopodobnie zaraziłem się pełniąc obowiązki poselskie na spotkaniu z pracownikami Ministerstwa Sprawiedliwości. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że dopełniłem wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka. Zwracam się do Państwa z prośbą o modlitwę w intencji naszego kraju. Zjednoczeni pokażmy, ze chodzi tutaj o odpowiedzialność i solidarność. Nie wykorzystujmy choroby aby publicznie szukać spekulacji i obrażać innych – mówi.

– To trudna lekcja dla nas i dla mnie osobiście. Mam pewność, że działając zgodnie z procedurami wdrożonym przez nasze Państwo podołamy dzisiejszym wyzwaniom. Bardzo proszę o pozostanie w domach. Życzę Państwu i sobie dużo zdrowia – mówi Edward Siarka.