Pomóżmy Krzysztofowi z Witowa

Reklama                                                              

 

Krzysztof Dziedzic, mieszkaniec Witowa, mąż, ojciec i dziadek, potrzebuje naszej pomocy w kosztownym leczeniu.

Miesięczny koszt pobytu mężczyzny w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym wynosi 4000 zł. To dużo. Dlatego rodzina Krzysztofa prosi o pomoc.

Reklama                                                              

– 13 czerwca 2019 roku mój mąż wracając po ciężkim dniu spędzonym w pracy, u siebie w domu spadł ze schodów. To był moment, uderzenie w głowę, utrata przytomności, szpital, stan krytyczny, operacja, uszkodzenie mózgu. Minuta za minutą mijała, a lekarze walczyli o jego życie – mówi żona Krzysztofa, Grażyna.

– Krwotoczne stłuczenie mózgu, krwiak po stronie lewej oraz prawej, złamana piramida, łuska skroniowa, ciemieniowa oraz przyśrodkowa ściana oczodołu po stronie lewej. Mąż miał kraniotomię czaszki oraz usunięcie krwiaka, wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, po trzech dobach został wybudzony. Leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, stan mojego męża uległ znacznemu pogorszeniu. Nie jest w stanie kierować swoim życiem. Obecnie przebywa w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, koszt pobytu miesięcznego wynosi 4 000,00 zł – mówi Grażyna Dziedzic.

Pomóc Krzysztofowi Dziedzicowi można przekazując wolne datki na stronie www.zrzutka.pl/vhxjam

Krzysztof Dziedzic to pogodny, pełen szczęścia, wiary w ludzi i uśmiechnięty mężczyzna, opiekujący się rodziną, kochający ojciec i dziadek, dobry fachowiec, cierpliwy oraz wyrozumiały. Zawsze pomocny i wspierający. Teraz On potrzebuje naszej pomocy i naszego wsparcia.