Nie rezygnuj z odszkodowania

 

W chwilach, gdy przydarzy się nam wypadek, zostaliśmy źle zdiagnozowani przez pracowników służby zdrowia, byliśmy niewłaściwie leczeni czy spłonie nasz dom, czujemy się bezradni i bezsilni wobec ogromu nieszczęścia, które nas dotknęło.

Sytuacje te, to niestety smutna codzienność. W pewnym stopniu rekompensatą, za ból i cierpienie doznane podczas tych zdarzeń, może być odszkodowanie. Udając się do instytucji odpowiedzialnej za wynagrodzenie nam szkody, powinniśmy przedstawić rzeczywisty rozmiar powstałych w wyniku zdarzenia szkód.

Warto już na tym etapie skontaktować się z prawnikami specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień. Prawnicy wiedzą najlepiej, jakie elementy wpływają na wysokość i rekompensatę powstałej szkody.

Kierowca potracił dziecko, które wtargnęło na jezdnię. W wyniku doznanych obrażeń dziecko zmarło. Dwóm konkurencyjnym kancelariom odszkodowawczym nie udało się wyegzekwować roszczenia. Pomimo tego kancelaria AEGER zdecydowała się podjąć sprawę. Po analizie nasi prawnicy skierowali sprawę do sądu i sąd ustalił, że jedną z przyczyn wypadku była niedostateczna opieka nad dzieckiem. Mimo to rodzina ofiary uzyskała z pomocą kancelarii Aeger łącznie prawie 100 000 zł zadośćuczynienia. W opisanym przykładzie widzimy, że pomimo współwiny rodziny, prawnicy kancelarii Aeger korzystając, ze swojej wiedzy potrafili uzyskać odszkodowanie.

Trzeba pamiętać, że walcząc o swoje odszkodowanie, walczymy z firmą ubezpieczeniową, a nie ze zwykłym Kowalskim. Jest to dla nas i dobra i zła wiadomość. Dobra, gdyż towarzystwo ubezpieczeniowe ma pieniądze na wypłatę odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty. Zła, gdyż ubezpieczyciel to zwykle spółka akcyjna z wielomilionowym kapitałem zakładowym, która zatrudnia sztab prawników, których zadaniem jest minimalizować wysokość odszkodowań. Często zdarza się, że ubezpieczyciele zaniżają wysokość należnego poszkodowanemu odszkodowania. Właśnie dlatego w sądzie potrzebujesz profesjonalnej reprezentacji, swoich własnych prawników.

Jeżeli jesteś poszkodowany i nie wiesz, co powinieneś zrobić w swojej sytuacji, skontaktuj się z nami.

Jeśli dostałeś już odszkodowanie, zgłoś się do nas po analizę, czy Twoje odszkodowanie też zostało zaniżone. Od decyzji ubezpieczyciela można się odwołać nawet do 3 lat. Przedstawiciel na Podhale telefon  728 369 805.