Policjanci “Mikołaje”

Reklama                                                              

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni nowotarskiej komendy po raz kolejny wcielili się w Mikołajów, zerwali bombki z „Nowotarskiej Choinki Marzeń” i spełnili marzenia dzieci.

– Po naszej wizycie na choince nie została już ani jedna bombka. Do akcji włączyło się wielu pracowników jednostki na czele z młodszym inspektorem Grzegorzem Wyskielem – Komendantem Powiatowym Policji w Nowym Targu. Celem tej szlachetnej akcji jest spełnienie marzeń dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Święta to czas radości i życzliwości. Dzięki osobom o dużych sercach spełnią się marzenia dzieci, które pragną znaleźć pod choinką swój wymarzony prezent. Dla nas „Mikołajów” z nowotarskiej komendy największym prezentem jest radość najmłodszych  i uśmiech, który zagości na buziach dzieci, kiedy go dostaną – relacjonuje asp. Dorota Garbacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Jak dodała policjantka, serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom, które z całego serca włączyły się w akcję „Nowotarska Choinka Marzeń” i pomogły spełnić marzenia dzieci.

Reklama                                                              

Reklama                                                              

– Dziękujemy i życzymy Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !!! – uśmiecha się przedstawicielka nowotarskich stróżów prawa.

 

fot. KPP Nowy Targ