Policja szuka świadków pirackiej jazdy ulicami Zakopanego

Reklama                                                              

Tatrzańscy policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratury w sprawie narażenia osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, które było następstwem szaleńczej jazdy kierowcy Toyoty Yaris ulicami Zakopanego w dniu 10 lipca 2019 roku ok. g 19.00.

W związku z powyższym poszukujemy osób, które tego dnia w Zakopanem na ul. Chałubińskiego i w okolicy skrzyżowania ul. Jagiellońskiej z ulicą Chałubińskiego były narażone na potrącenie pojazdem Toyota Yaris koloru szarego lub były świadkiem takiego zdarzenia. Poniżej przedstawiamy wizerunki poszukiwanych osób :

– dwie panie na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic Chałubińskiego i Jagiellońskiej (zdj.1,2)

Reklama                                                              

– mężczyznę i kobietę przechodzących przez przejście dla pieszych na ul. Chałubińskiego (zdj. 3,4).

Jednocześnie informuję, że za popełnione wykroczenia drogowe kierowca został już rozliczony, otrzymał wysoki mandat i 25 punktów karnych. Niemniej jednak nadal prowadzone jest postępowanie karne w sprawie narażenia życia i zdrowia tych osób.

Osoby, które rozpoznały się na zdjęciu lub znają te osoby prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem, 34-500 Zakopane ul. Jagiellońska 32, tel.-182023400, email: kpp@zakopane.policja.gov.pl.

źródło: KPP Zakopane