Podsumowanie wyzwania „Bez śladu”

Reklama                                                              

Ochrona środowiska to w dzisiejszych czasach niezwykle ważne zagadnienie. Dlatego Orange Flex wspólnie z Gazetą Wyborczą stworzyło pod koniec 2019 roku kilkutygodniowe wyzwanie  „Bez śladu”. Teraz przyszedł czas na podsumowanie akcji. 

 Celem akcji było przybliżenie tematyki proekologicznej i zachęcenie do udziału w inicjatywach promujących ochronę środowiska. Pierwsze wyzwanie rozpoczęło się pod koniec listopada ubiegłego roku i trwało tydzień. Następnie, przez kolejnych 5 tygodni odbywały się kolejne wyzwania, w których poruszano tematykę segregacji śmieci, ograniczenia plastiku w codziennym życiu, ekologicznych podróży czy odpowiedzialnej mody. Akcja zakończyła się 6 stycznia bieżącego roku.

Wyzwanie mógł podjąć każdy, kto zapisał się do newslettera Wyborcza.pl, a następnie udostępnił swoje zdjęcie na Instagramie, obrazujące w jaki sposób mierzy się z wyzwaniami, dodając hasztag #bezsladu oraz tagi @orange_flex i @gazeta_wyborcza. Najlepsze prace zostały nagrodzone atrakcyjnymi urządzeniami obsługującymi technologię eSIM: iPhone 11 Pro 64 GB czy Apple Watch 5 series 40 mm.

Wrzucanie zdjęć na Instagrama było sposobem na promowanie stylu życia wspierającego ekologię oraz promującego bardziej odpowiedzialne zachowania w codziennym życiu.