Ostatnie dni, żeby zgłosić się do Inkubatora Inicjatyw

Reklama                                                              

 

Od kilku tygodni trwa w całym powiecie tatrzańskim nabór uczestników do Programu Inkubator Inicjatyw. Jeszcze tylko do wtorku, 12 listopada można wypełnić formularz i zgłosić swój pomysł.

Inkubator to roczny program, w którym wsparcie może otrzymać każdy, kto ma pomysł na społeczną inicjatywę i chciałby ją zrealizować na terenie powiatu tatrzańskiego. Wystarczy wypełnić jeden krótki formularz, a  potem spotkać się z organizatorami na krótkiej rozmowie. Spośród wszystkich chętnych wyłonionych zostanie 12 osób, które będą mogły dopracować swój projekt przy wsparciu tutora, zdobyć cenną wiedzę i doskonalić umiejętności na wartościowych warsztatach oraz otrzymać dotację na realizację swojego przedsięwzięcia. Pomysły, które spływają online do Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Gniazdo w Zakopanem, organizatora programu, są naprawdę różne. Jak podkreśla Adam Zaleski, koordynator przedsięwzięcia – Jeśli chodzi o to, czego może dotyczyć pomysł, to nie ma żadnych ograniczeń. Imprezy sportowe, działania edukacyjne, ekologiczne, przedsięwzięcia artystyczne, akcje czy kampanie społeczne i pewnie jeszcze mnóstwo innych rzeczy, których sami byśmy nie wymyślili. Ważne, żeby inicjatywa była niekomercyjna, żeby to było działania dla dobra otoczenia.

Reklama                                                              

Jeśli zastanawiasz się, czy Inkubator Inicjatyw to jest program dla Ciebie, sprawdź szczegóły na stronie www.inkubator.zakopane.pl lub na Facebooku. Pamiętaj, że nie musisz mieć już gotowego projektu. Wystarczy pomysł, który przez najbliższy rok będziesz mógł dopracować i zrealizować przy pomocy Inkubatora.

Nie zwlekaj, formularze można wysyłać jeszcze tylko do wtorku, 12 listopada!

Projekt dla uczestników jest całkowicie bezpłatny dzięki wsparciu Towarzystwa Gimnastycznego Sokół oraz dofinansowaniu z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.