Organy i trąbka na 10. jubileuszowym festiwalu Pieniny-Kultura-Sacrum

Reklama                                                              

 

Brzmienie organów kojarzone jest często z przeżyciem majestatycznym i bardzo dostojnym. Nie może zatem zabraknąć takowego podczas festiwalowego jubileuszu w Krościenku nad Dunajcem.

Jak na tę okoliczność przystało, muzyka, która zabrzmi w krościeńskim kościele p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza w najbliższą sobotę 10 sierpnia o godz. 19:00 będzie dostojna i uroczysta.

Reklama                                                              

– Trudno wyobrazić sobie bardziej odświętną, aniżeli brzmienie organów i trąbki. Jeśli dodamy do tej wartości udział znakomitych solistów, profesorów: organisty Bogdana Narlocha i trębacza Romana Grynia, otrzymamy gwarancję pięknego i uroczystego koncertu, który na pewno na długo zapadnie w pamięć słuchaczy. Serdecznie zapraszamy! Wstęp na koncert wolny – mówi Agnieszka Radwan-Stefańska, dyrektor artystyczny festiwalu.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Promocji Kultury i Sztuki ARS PRO ARTE przy współpracy z Parafią Wszystkich Świętych w Krościenku n.D. i wsparciu finansowym udzielonym przez Województwo Małopolskie, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Gminę Krościenko n.D., MARR i Pensjonat CrosnaSpa.