Nożem ugodził sąsiada w twarz

Reklama                                                              

Nie wiadomo jeszcze dlaczego doszło to tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Sąsiedzi się pokłócili, jeden z nich z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Tatrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas szarpaniny z sąsiadem ugodził go nożem w twarz. Ranny 45-latek trafił do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. Sprawca ataku został już tymczasowo aresztowany.

– W poniedziałek 13 stycznia we wczesnych godzinach porannych tatrzańscy policjanci zostali powiadomieni o incydencie z użyciem noża w rejonie zakopiańskiego osiedla Cyrhla – relacjonują podtatrzańscy stróże prawa. – W tym miejscu najprawdopodobniej w wyniku sprzeczki, 45-letni mężczyzna został ugodzony nożem doznając poważnych obrażeń ciała w postaci kilkunastocentymetrowej rany ciętej policzka.

Reklama                                                              

Po udzieleniu mu niezbędnej pierwszej pomocy został przewieziony do zakopiańskiego szpitala. Tatrzańscy policjanci niezwłocznie podjęli czynności w tej sprawie.

– Zabezpieczono ślady i dowody oraz ustalono i przesłuchano świadków zajścia. Jeszcze podczas interwencji zatrzymano domniemanego sprawcę ataku tj. 42-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który w przeszłości był już karany za przestępstwa o podobnym charakterze- dodają mundurowi.

Póki co nie jest znany powód tak agresywnego zachowania. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Zakopiański sąd na wniosek prokuratury aresztował 42-latka na dwa miesiące.