Nowa jakość w przewozach Taxi – TAXI TURBACZ

Wygoda, punktualność, satysfakcja klienta – tak od niedawna wyglądają przewozy taksówką w Nowym Targu, o ile skorzystamy z usług korporacji TAXI TURBACZ

Sprawdź nas tel. 888 333 801

Zamawiając taksówki w korporacji TAXI TURBACZ z Nowego Targu, masz gwarancję punktualności, niezawodności kierowców oraz nienagannego wyglądu samochodów. Kierowcy dostosowują się do indywidualnych potrzeb klientów. Najważniejszym celem korporacji jest ciągłe podwyższanie poziomu świadczonych usług oraz satysfakcja klienta.

Korporacja TAXI TURBACZ działalność rozpoczęła zaledwie dwa miesiące temu, a rzesza zadowolonych klientów z dnia na dzień rośnie.

Zaletą korporacji TAXI TURBACZ jest nowatorska metoda kontaktu z klientem. Korporacja zrezygnowała z obsługi poprzez centralę telefoniczną. Klient po wykonaniu połączenia łączony jest z pierwszym wolnym kierowcą TAXI TURBACZ. Dzięki takiej opcji może on bezpośrednio z kierowcą ustalić szczegóły dotyczące kursu, zlecić zakupy. Kierowca w trakcie połączenia z klientem przekazuje mu szacunkowy czas dojazdu w wyznaczone miejsce odbioru.

W korporacji TAXI TURBACZ opłaty za przejazd klient może dokonać tradycyjnie gotówką, ale również bezgotówkowo. Pojazdy wyposażone są w terminale do płatności bezgotówkowych.

W niedługiej przyszłości korporacja TAXI TURBACZ zamierza uruchomić aplikację dla swoich klientów, dzięki której będzie można zamówić taksówkę za jej pośrednictwem. Klient na bieżąco będzie mógł śledzić, w którym miejscu jest taksówka, którą zamówił. Będzie również mógł przekazać ewentualne dyspozycje dla kierowcy.