#Nierozerwalni w gminie Czary Dunajec – ruszyły zapisy

 

Reklama                                                              

 Gminny Punkt Konsultacyjny ds. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Czarnym Dunajcu zaprasza mieszkańców gminy Czarny Dunajec do wzięcia udziału w kampanii społecznej #Nierozerwalni realizowanej w ramach Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020.

Reklama                                                              

Rozpoczął się nabór na bezpłatne warsztaty „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Warsztaty poprowadzą wyspecjalizowani psychologowie.

– Pierwsze zajęcia planujemy rozpocząć od wrześniu br. Zajęcia odbywać się będą jeden raz w tygodniu, przez 10 kolejnych tygodni (termin ściśle zależny jest od zebrania grupy) – mówi Beata Rawicka z Gminnego Punktu Konsultacyjnego ds. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Czarnym Dunajcu.

„Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”

– Serdecznie zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców, nauczycieli, wychowawców, którzy pragną budować coraz lepszy kontakt z dziećmi, wspierać je w rozwoju psychicznym i społecznym, pomagać w rozwiązywaniu problemów w relacjach z innymi ludźmi. Dzięki udziałowi w warsztatach: zwiększysz świadomości wpływu różnych postaw wychowawczych na rozwój dziecka, nauczysz się konsekwentnego stawiania wymagań, pogłębisz samoświadomość i refleksję na temat stosowanych metod wychowawczych, w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze nabędziesz nowe umiejętności wychowawcze – mówi Beata Rawicka.
Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 18 26 135 17, e-mail brawicka@czarny-dunajec.pl, bądź osobiście (należy podać czy osoba zgłaszająca się jest rodzicem czy nauczycielem, imię, nazwisko, nr telefonu kontaktowego) w godzinach pracy Gminnego Punktu Konsultacyjnego ds. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Czarnym Dunajcu, ul. Piłsudskiego 4
Poniedziałek 10.00-18.00, wtorek – piątek w godz. 7.30-15.30.

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc.

– Zachęcamy do zgłaszania się! Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Czarny Dunajec – mówi Beata Rawicka.