Nasz redakcyjny kolega wśród nominowanych w konkursie „Osobowość Ziem Górskich”

 

Miło nam poinformować, że wśród nominowanych do tytułu „Osobowości Ziem Górskich” 2019 znalazł się nasz redakcyjny kolega – Łukasz Razowski. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa do 14 maja.

Łukasz Razowski pochodzi z Podbeskidzia, od 10 lat pracuje w mediach lokalnych związanych z górami. Opisuje m. in. wydarzenia kulturalne związane z promowaniem podbabiogórskiej kultury, a także promuje bezpieczeństwo i kulturę turystyki górskiej. Dziennikarz współpracował z Gazetą Krakowską (oddział Zakopane), TvPodhale.info, pracował również w zakopiańskiej redakcji Dziennika Polskiego oraz w podhalańskiej redakcji Onetu. Od kilku lat pisze do portali: sucha24.pl, portalgorski.pl oraz goral.info.pl. Łukasz Razowski promuje w swoich artykułach wszelkie wydarzenia kulturalne i sportowe, które odbywają się w polskich górach. Porusza również tematy dotyczące Beskidów, promując bezpieczeństwo na szlakach górskich nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. W chwili obecnej Łukasz Razowski mieszka na wybrzeżu, ale tym samym jest mimowolnym ambasadorem ziem górskich w innych regionach kraju.

Głosowanie internetowe potrwa do 14 maja 2019 r. do godz. 23:59.

Głosować można na stronie: www.pgit.pl/koalicja/index.php/glosowanie

Organizatorem konkursu jest Koalicja Marek Ziem Górskich – platforma zrzeszająca przedsiębiorców i samorządy z obszaru Żywiecczyzny i Podhala. Celem organizacji jest promowanie niezaprzeczalnych walorów turystycznych i ekonomicznych jednego z najczystszych ekologicznie regionu Polski.

Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: „Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Dziennikarz Ziem Górskich”, „Polityk/Samorządowiec Ziem Górskich”, „Organizacja Pozarządowa Ziem Górskich”, „Osobowość Ziem Górskich”, „Sportowiec Ziem Górskich”.

ag / fot. mat. pras.