Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick

 

Nowotarski Klub Sportów Walki ma zaszczyt zaprosić na najważniejszą imprezę krajową w dyscyplinie kickboxing formuła low kick, która odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Hali Arena w Nowym Targu.

W ciągu trzech dni będziemy podziwiać walki rozgrywane na dwóch ringach. Spodziewamy się około 300 zawodników z całej Polski. Pojedynki będą toczyli zarówno seniorzy, jak i juniorzy młodsi i starsi. Finały tego turnieju odbędą się w formie gali w niedzielę od 19:00 na której dodatkowo zobaczymy walki zawodowe w formule K1. Podczas gali dodatkowo zobaczymy pokazy taneczne, pokazy barmańskie, laser show.

Walki na najwyższym sportowym poziomie zapewnią zawodnicy zrzeszeni w PZKB, którzy są w światowej czołówce.

– Dziękujemy miastu Nowy Targ i Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Watycha, który włączył się po raz kolejny w organizacje tego wydarzenia oraz przedsiębiorcom podhalańskim bez których pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować tej imprezy. Dziękujemy: Miasto NowyTarg, Hotel Bystra, RENT A CAR Bartosz Bukowski, Ślimak Tynki, Stacja Huzar Nowy Targ,  Steskal Ryszard i Piotr, Przedszkole Fiku Miku, Fitness factory, Pomoc Drogowa Grzegorz Krauzowicz,  Bar Łan,  PCD Salami, Legut Okna, Madex Jakub Machaj, Masters Fight Equipment, Restauracja Czarna Owca, Fabryka Reklamy, Pierzga Transport, Devil Energy, Skalny Dworek, Gorący Potok, Medical Clinic Podhale – mówią organizatorzy.

Nowotarski Klub Sportów Walki