Marta Majcher i Dawid Kubacki pobrali się – wyjątkowa uroczystość na Bachledówce (zdjęcia)

 

Reklama                                                              

Reklama                                                              

Reklama                                                              

1 maja to wyjątkowy dzień dla Dawida Kubackiego. Polski skoczek, Mistrz Świata z Seefeld ożenił się. Jego żoną została wieloletnia narzeczona Marta Majcher. 

Reklama                                                              

Reklama                                                              

Reklama                                                              

Ta wyjątkowa uroczystość miała miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Bachledówce w Czerwiennem.

Dawid Kubacki pobrał się ze swoją narzeczoną Martą Majcher. Rok 2019 stał się więc dla 28 – latka wyjątkowy. Najpierw odniósł największy sukces w dotychczasowej karierze, zostając Mistrzem Świata na normalnej skoczni w Seefeeld, a kilka miesięcy później wstąpił w związek małżeński.
Wśród gości weselnych nie zabrakło znanych osób. Byli to m.in. koledzy z kadry polskich skoczków z partnerkami – Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Jakub Kot, Stefan Hula i trenerzy oraz członkowie sztabu szkoleniowego.

Małżonką reprezentanta Polski została Marta Majcher. Pochodzi z Zakopanego i jest studentką AWF-u w Katowicach, gdzie studiuje wychowanie fizyczne. Od lat jest najwierniejszą fanką swojego męża.

W trakcie przejazdu spod Sanktuarium na przyjęcie weselne, młoda para nadziała się na tradycyjne bramy weselne. Aby móc się wykupić Dawid Kubacki musiał pokazać, czy nadaje się na ojca, karmiąc niemowlę (lalkę) i złożyć autograf na kombinezonie jednego z fanów.

W tym momencie trwa przyjęcie weselne w jednej z podhalańskich miejscowości.

Fot.  Piotr Duraj