Kultura na Bani 2019: Muzyczne pożegnanie wakacji z Kulturą na Bani

Reklama                                                              

Finałowy tydzień z Kulturą na Bani zapowiada się bardzo ciekawie. Wakacje pożegnają wraz z nami między innymi Heavy Way, The King’s Friends i Krzikopa.

Tradycyjnie, tydzień otworzymy wtorkowym seansem Kina na Stoku. 27 sierpnia wyświetlimy obsypany Oscarami film „Slumdog. Milioner z Ulicy”. Zapraszamy o 21:00! Dzień później, na wszystkich fanów prawdziwie góralskich posiad czeka biesiada przy suto zastawionych stołach i regionalnej muzyce.

Czwartek to tradycyjnie koncert z cyklu „unplugged”. Na scenie Kultury na Bani zobaczymy zespół Heavy Way, będący gwarancją prawdziwie intensywnego brzmienia. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00. W piątek, 30 sierpnia zagra z kolei The King’s Friends, wykonując największe przeboje legendarnego Elvisa Presleya.

Reklama                                                              

Sobota (31 sierpnia) przyniesie nam z kolei wielką dawkę pozytywnej energii. Na scenie Kultury na Bani zagra bowiem zespół Krzikopa. To “śląski folk z elektro-rockowym wykopem”. Grupa udanie łączy dźwięki, kojarzone z regionem z dawką elektroniki i nowego brzmienia. Pod koniec wakacji możecie liczyć na prawdziwie wybuchową mieszankę! Zespół rozpocznie występ o godzinie 20:00, ale wcześniej, już od 18:30 wystąpią Beti & Bobass. Zapraszamy!

Organizatorzy: Hotel Bania Thermal & Ski oraz Terma Bania
Współfinansujący: Gmina Bukowina Tatrzańska
Sponsorzy: Kotelnica Białczańska, Tatry Super Ski, RhSport, SportowyButik.pl, Sport Town, Pepsi, Never Ever, Firma Janas, Robert Marcisz Warzywa i Owoce.
Patroni medialni: Podhale24.pl, Malopolskaonline.pl, 24tp.pl, Tygodnik Podhalański, Regiontatry.pl, Goral.info.pl, Nowotarska Telewizja Kablowa, Nowytarg24.tv

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl