Kultura na Bani 2019: folkowa energia pod Tatrami

Reklama                                                              

 

Instrumenty ludowe oraz elektryczne, charyzmatyczne wokale i góralskie zacięcie – to wszystko towarzyszyć będzie występowi grupy Folk Power, która zaprezentuje się na scenie Kultury na Bani już w najbliższą sobotę (6 lipca).

Po ubiegłotygodniowym koncercie grupy Big Cyc, który zostanie w Białce Tatrzańskiej zapamiętany na długo, cykl Kultura na Bani nie zwalnia tempa. Już we wtorek (2 lipca) na chętnych czeka kino plenerowe, które tym razem wyświetli film Hugo Gelina pod tytułem „Jutro Będziemy Szczęśliwi”. Początek seansu o godzinie 21:00. Dzień później odbędzie się z kolei tradycyjna biesiada góralska.

Reklama                                                              

W czwartek (4 lipca) swoim głosem na scenie Kultury na Bani czarować będzie Hanka Wójciak. Pochodząca z Zakopanego wokalistka to Laureatka I Nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki, a z nią „czwartek unplugged” z pewnością będzie wyjątkowy. Początek o godzinie 20:00. Piątek należeć będzie z kolei do The Beatlmen – cover bandu legendarnych Beatelsów. Czwórka muzyków ma na koncie występy w telewizji (“Kawa czy Herbata”, “Pytanie na Śniadanie”) i radiu (była jedną z gwiazd “Trasy Lata z Radiem”). Od 20:00 grać dla Was będzie największe przeboje grupy z Liverpoolu.

Punktem kulminacyjnym tygodnia z Kulturą na Bani będzie jednak tradycyjnie sobota. Tym razem, od 18:30 publiczność rozgrzewać będą Beti & Bobass, zaś o 21:00 na scenę wejdzie zespół Folk Power. Grupa muzyków słynie z niezwykle energetycznych koncertów i potrafi rozgrzać publikę do czerwoności. Nie może was zabraknąć!

Organizatorzy: Hotel Bania Thermal & Ski oraz Terma Bania
Współfinansujący: Gmina Bukowina Tatrzańska
Sponsorzy: Kotelnica Białczańska, Tatry Super Ski, RhSport, SportowyButik.pl, Sport Town, Pepsi, Never Ever, Janas, Robert Marcisz Warzywa i Owoce.
Patroni medialni: Podhale24.pl, Malopolskaonline.pl, 24tp.pl, Tygodnik Podhalański, Regiontatry.pl, Goral.info.pl, Nowotarska Telewizja Kablowa

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl

Organizatorzy