Kultura na Bani 2019: energetyczny Redlin na niepogodę

Reklama                                                              

Kolejny, elektryzujący tydzień z Kulturą na Bani zbliża się wielkimi krokami! Po raz kolejny w Białce Tatrzańskiej będzie się działo sporo, a coś dla siebie znajdą absolutnie wszyscy, również najmłodsi.

Nadchodzący tydzień otworzymy tradycyjnie, wtorkowym (9 lipca) seansem w Kinie na Stoku. Tym razem wyświetlimy obsypany Oscarami film „La La Land” z Ryanem Gosslingiem i Emmą Stone w rolach głównych. Początek o godzinie 21:00. Dzień później prawdziwa gratka czeka na tych, którzy będą chcieli zakosztować smaku góralskiej biesiady. Czekać ona będzie na nich od godziny 19:00.

W czwartek (11 lipca)  na Scenie Kultury na Bani dominować będzie męskie brzmienie. Wystąpi bowiem zespół Heavy Way, który w 2016 roku został zwycięzcą konkursu “Front Kulturalny”. Początek o godzinie 20:00. Piątek będzie z kolei okazją, by przenieść się nieco w przeszłość i posłuchać największych przebojów Tiny Turner. Zagra je zespół Tribute to Tina Turner. “Proud Mary”, “The Best”czy “Private Dancer” z pewnością rozgrzeją publikę!

Reklama                                                              

Sobota należeć będzie do zespołu Redlin. Folkowa grupa słynie z nowoczesnych, elektrycznych brzmień i znakomitego kontaktu z widownią. 13 lipca posłuchać będziecie mogli w jej wykonaniu takich przebojów, jak “Lipka”, “Jeszcze Jeden Dzień” czy “Karczmareczka”. Scena Kultury na Bani czeka na was od godziny 20:00.

Nasz tydzień z kulturą zwieńczymy w niedzielę, występem Beti & Bobass, którzy zaprezentują swój program dla dzieci. Interaktywny koncert piosenek dla najmłodszych rozpocznie się o 17:00.

Organizatorzy: Hotel Bania Thermal & Ski oraz Terma Bania
Współfinansujący: Gmina Bukowina Tatrzańska
Sponsorzy: Kotelnica Białczańska, Tatry Super Ski, RhSport, SportowyButik.pl, Sport Town, Pepsi, Never Ever, Firma Janas, Robert Marcisz Warzywa i Owoce.
Patroni medialni: Podhale24.pl, Malopolskaonline.pl, 24tp.pl, Tygodnik Podhalański, Regiontatry.pl, Goral.info.pl, Nowotarska Telewizja Kablowa, Nowytarg24.tv

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl